Новини » Світ 29 травня, 2019, 4:15
Випускникам шкіл і коледжів на Філіппінах не даватимуть дипломи, поки вони не висадять 10 дерев
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На Філіппінах парламент ухвалив закон, який зобов’язує випускників шкіл і коледжів висаджувати по 10 дерев перед тим, як отримати диплом про освіту. У такий спосіб влада хоче за одне покоління висадити щонайменше півмільярда дерев.

Про це повідомляє The Independent, пише Громадське.

Новий документ формалізує традицію висаджування дерев після закінчення навчального року в межах боротьби проти вирубки лісів і зміни клімату.

Місцевий політик Гарі Алехано, який був ініціатором закону, вважає, що в разі виконання нових правил кожен рік випускники висаджуватимуть щонайменше 175 мільйонів дерев, а за одне покоління ця цифра складе 525 мільярдів.

«Навіть при коефіцієнті виживання у лише 10% це буде означати, що у молоді будуть додаткові 525 мільйонів дерев, коли їхнє покоління візьме лідерство на себе», – сказав Алехано.

Як зазначає видання, дерева здебільшого висаджуватимуть у мангрових заростях, інших лісах, на деяких територіях, що охороняються законом, в окремих міських районах та в покинутих місцях видобутку корисних копалин.

За даними уряду, дерева, які висаджуватиме молодь, повинні відповідати місцю, клімату і рельєфу місцевості. Перевагу надаватимуть місцевим видам.

На Філіппінах гостро стоїть проблема вирубки лісів: за 20 століття кількість лісів зменшилася з 70% території країни до 20%. В низці районів відсутність достатньої кількості дерев створює ризики повеней і зсувів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 12:01 :41