Новини » Політика 29 травня, 2019, 11:21
Усі побачили «мурло», — Гриценко про поведінку політсил, які не хотіли розпуску ВРУ
ZIK
ZIK

Верховна Рада України 8-го скликання вичерпала себе. Адже парламентарі за майже п’ять років роботи не змогли проголосувати за зміни до виборчого законодавства. Уряд часто ухвалював рішення на користь олігархічних сил. Тож не дивно, що новообраний Президент вирішила розпустити цю владу.

Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в програмі «Drozdov» на телеканалі ZIK.

«Я б хотів змін швидко і одразу. Та є шкала. Чи можна цьому уряду, парламенту сидіти ще півроку? Я вважаю, що ні, бо це вкрай шкідливо для країни. Коли Гройсман заявив про свою відставку, на засіданні уряду ухвалювалися лобіські рішення в інтересах олігархів. Тому цю брутальність потрібно якнайшвидше припинити», — переконаний лідер партії.

Анатолій Гриценко підкреслив: якісні зміни можна впровадити тільки тоді, коли зміниться сам парламент.

«Чи краще було б виписати ідеальний закон і провести по ньому вибори? Так. Однак парламент показав, як тримається за свої крісла. Всі побачили мурло! Прізвища і політичну приналежність цього мурла. Нехай люди запам’ятають назви цих фракцій», — наголосив лідер партії.

Він упевнений, що дострокові парламентські вибори — це шанс частково оновити виконавчу владу, прокурорську вертикаль, частково законодавчу.

«Терпіти не можна. Я не здивований достроковим розпуском, адже новому Президенту не дали б призначити свого міністра, голову СБУ, керівництво прокуратури тощо. Тоді б його 73 відсотки довіри швидко перетворились би на 7, 3. Я розумію його мотивацію. Для того, щоб якісно реалізувати свої повноваження, він хоче максимально швидко провести вибори», — прокоментував лідер партії.

Якби парламент погодився на зміну законодавства, вибори мали б шанс відбутися за кращих умов, зазначив Анатолій Гриценко.

«Але Рада не погодилася. Чи означає, що ми маємо залишити це мурло? Ні, його потрібно подалі проганяти», — додав лідер партії.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко розповів про те, що його пов’язує із політичним радником Володимира Зеленського — Дмитром Разумковим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:18 :44