Новини » Політика 29 травня, 2019, 19:05
Тягнибок повідомив, з ким об’єднається «Свобода» напередодні виборів до Ради
ZIK
ZIK

Сподіваюся, що це є правильно, коли на вибори ми підемо разом з нашими партнерами, представниками інших націоналістичних організацій. Це нас підсилить, і ми будемо розраховувати, що в наступному парламенті буде потужна фракція націоналістів.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Відповідаючи на запитання глядача, чи буде «Свобода» об’єднуватися з іншими політичними силами напередодні парламентських виборів, політик зауважив, що 5 червня відбудеться з’їзд партії, де і будуть вирішуватися ключові питання.

«Але сподіваюся, що є правильно, коли на вибори ми підемо разом з нашими партнерами, представниками інших націоналістичних організацій. Це нас спільно підсилить, ми сформуємо спільний список на вибори за пропорційною системою, сформуємо список мажоритарних округів і будемо розраховувати, що в наступному парламенті буде потужна фракція націоналістів, яка зможе бути індикатором правильності розвитку найвищого законодавчого органу нашої української держави», – зазначив Олег Тягнибок.

Водночас він закликав українців добре подумати над своїм вибором і не обирати парламент емоціями.

«Подумайте про те, що там буде багато ригів-комуністів, які під прикриттям різних політичних сил туди зайдуть, що там буде значна частина реваншистів, корупціонерів і мародерів. Тому там повинна бути і «Свобода», і націоналісти, які зможуть зупинити реванш, які зможуть запропонувати антиолігархічні закони і закони, які дозволять розвиватися в Україні середньому класу», – наголосив політик.

Олег Тягнибок запевнив, що у парламенті «Свобода» буде слідкувати за тим, щоби у формі влади Україна зберегла своє національне обличчя й свою національну ідентичність.

«Бо так виглядає, що при такій владі будуть дуже великі проблеми, і нам доведеться знову захищати українців», – підсумував Олег Тягнибок.

Нагадаємо, раніше Олег Тягнибок заявляв, що «Свобода» залишається опозицією і має до Президента Зеленського чотири умови.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 00:12 :12