Новини » Політика 29 травня, 2019, 10:01
Турчинов каже, що РНБО має усю необхідну техніку, яка «зникла» в Данилюка в АП
Олександр Турчинов. Фото: facebook.com/oleksandr.turchynov
Олександр Турчинов. Фото: facebook.com/oleksandr.turchynov

Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов прокоментував інцидент зі «зниклим» обладнанням із ситуаційної кімнати Адміністрації Президента, де нібито зберігалась секретна інформація, про що повідомив раніше нинішній секретар РНБО Олександр Данилюк.

У Головному ситуаційному центрі РНБО є усе необхідне обладнання, пише Олександр Турчинов у Facebook.

За його словами, людям могло здатися, що проблеми із обладнанням є в апараті РНБО. Але ні – Данилюк знімав на відео ситуаційну кімнату в Адміністрації Президента.

«У зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України на вулиці Банковій», – сказав Олександр Турчинов.

Він додав, що в Головному ситуаційному центрі РНБО є уся необхідна техніка, яку надійно охороняють.

«Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися», – резюмував екс-секретар РНБО України.

Читайте також: Цеголко пояснив, куди зникли сервери з ситуаційної кімнати АП

Нагадаємо, раніше Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що із ситуаційної кімнати в Адміністрації президента зникли монітори і сервери із секретною інформацією.

Пізніше прес-секретар п’ятого президента України Святослав Цеголко пояснив, що техніка для ситуаційної кімнати екс-Президента України була орендована на кошти Петра Порошенка і нині повернута орендодавцю. А жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише online.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 19:12 :08