Новини » Події 29 травня, 2019, 10:57
«Трагедія для нашого села», – священик про загибель юного гірника на шахті «Лісова»

Сьогодні на шахті «Лісова» у селі Сілець, що на Сокальщині, загинули двоє гірників. Один з них – 22-річний Михайло Турко, він мешканець села Сілець.

Про це повідомляє Львівська мануфактура новин.

«Ви собі просто не уявляєте, наскільки це для нашого села страшна трагедія. Ще недавно він ходив на зустріч з випускниками у школу. Тоді всі так гарно про нього говорили. Казали, такий веселий, спілкувався зі всіма, доброзичливий. У той день ще раз всіх переконав у своїй доброті. Михайло був дуже чуйним хлопчиною. А який вродливий! Високий, поставний, на личку дуже гарний. Живе з батьками і старшим братом Іваном, який вже одружений. Ще не відомо коли будемо хоронити Михайла, ніхто не підходив ще, напевно, у морг повезли тіло», – розповідає отець села Петро Якимець.

Завуч Сілецької школи Оксана Чорна каже, Михайло завжди мав багато товаришів.

«Розумний хлопець і дуже дружелюбний. Таким його знаю зі школи, як свого учня. Він, звісно, не був відмінником, але завжди старався, вчився. Тільки добрі спогади, більше нічого сказати. Ми всі шоковані», – згадує завуч.

Нагадаємо, за неофіційною інформацією, президент Володимир Зеленський сьогодні може відвідати Львівську область. Причино його першого після вступу на посаду візиту на Львівщину є обвал шахти, внаслідок якого загинули двоє гірників.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 11:07 :07