Новини » Політика 29 травня, 2019, 1:25
Спокійно не буде, – Береза привітав Авакова, Луценка й Порошенка з поверненням Саакашвілі

Скоро Арсен Аваков, Юрій Луценко і Петро Прошенко будуть зайняті спілкуванням з давнім приятелем Міхеїлом Саакашвілі. Спокійно не буде.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Пан Береза вважає, що після повернення в Україну Міхеїл Саакашвілі продовжить свою активну діяльність, тому що життя в Голландії дуже спокійне і не притаманне для такої людини, як він. Він зауважив, що в Грузії його не чекають, тому він буде реалізуватися там, де є така можливість.

«Я хочу привітати Арсена Авакова, Юрія Луценка й Петра Порошенка з тим, що скоро приїжджає їх давній приятель, і вони зможуть нарешті поспілкуватися. Я думаю, що зараз всі ці люди будуть дуже зайняті спілкуванням з паном Саакашвілі. Пан Саакашвілі така людина, що він буде спілкуватися з ними, незалежно від того, хочуть вони цього чи ні. Можу сказати, що спокійно не буде», – зазначив народний обранець.

Також, за його словами, якщо бути відвертим, то і надання громадянства, і позбавлення його пана Саакашвілі відбувалося з порушеннями. Тому, на його думку, пан Зеленський в цьому сенсі робить такі самі дії, як і його попередник.

«Будь-який правовий нігілізм має принцип бумерангу. Коли запускаєш бумеранг, то потім він до тебе повертається. Зараз відбувається те саме. Зеленський продовжив цю історію і знову кинув бумеранг. Історію Саакашвілі можна було вирішити інакше, але він вирішив її таким чином», – наголосив Береза.

Окрім цього, пан Береза зауважив, що політики перетворюються в перформанс, фарс, емоційне шоу, а не щось професійне або таке, що налаштоване на перспективу. Він вважає, що зараз є питання більш важливі, ніж повернення Саакашвілі.

«Це 100%-ва технологія. Зеленський, мабуть, хоче закрити інформаційні питання, які зараз вирують, а потім перейде до справ. А якщо так і не перейде, то хто буде вирішувати ці всі питання?» – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 28 травня Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув українське громадянство третьому президенту Грузії та екс-керівнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі подякував Президенту Зеленському за повернення йому громадянства України.

Міхеїл Саакашвілі може повернутися в Україну в другій половині дня середи, 29 травня.

 

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 00:10 :20