«Шаурма так шаурма»: Зеленський похвалився фаст-фудом, який їсть на заправці

Фото: facebook.com/zelenskiy95

Сьогодні, 29 травня, президент України Володимир Зеленський поділився у соцмережах світлиною, де він в оточенні членів своєї команди їсть шаурму.

Фотографія з’явилася у Facebook Володимира Зеленського.

«Коли у тебе напружений графік, шаурма може бути рішенням. У цьому, як бачите, немає нічого страшного, незручного і тим паче – ганебного. А ще – допомагає не «забронзовіти», не відриватися від людей. Для тих, хто у владі, це корисно. Рекомендую! #ШаурмаТакШаурма», – підписав фото президент.

На світлині разом із Зеленським також голова Адміністрації президента Андрій Богдан, заступник голови АП Кирило Тимошенко та ще один заступник голови АП Юрій Костюк.

Цілком імовірно, що це «щасливе» фото було зроблене під час поїздки у Сокаль на Львівщині, куди сьогодні був анонсований візит Володимира Зеленського через трагічну загибель шахтарів. 

Нагадаємо, на шахті «Лісова» цієї ночі стався обвал, внаслідок якого загинули двоє гірників. 

У зв’зку з обвалом на шахті, Зеленський зібрався на Львівщину для того, щоб безпосередньо прибути на шахту «Лісова», де вночі стався обвал, внаслідок якого загинули двоє гірників. 

Нагадаємо, Зеленський дописом у Фейсбук привітав киян з Днем міста. За його словами те, що робить Київ – Києвом це – «запах квітучих лип і шаурми біля метро. Згадка про шаурму викликала у соцмережах бурхливі обговорення.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...