Новини » Економіка 29 травня, 2019, 13:11
«ProZorro» – у держвласність: голова Рахункової палати палати озвучив вимогу
Система електронних закупівель Prozorro
Система електронних закупівель Prozorro

У Рахунковій палаті наполягають на тому, щоб систему державних закупівель «ProZorro» повернули державі Україна і щоб вона працювала на державний бюджет.

Про це, звітуючи під час ранкового засідання Верховної Ради України, трансляцію якого веде телеканал ZIK, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати, відповідаючи на запитання парламентарів щодо результатів перевірки державного підприємства «Прозорро», наголосив, що нині основним завданням є те, щоб система «ProZorro» отримала спеціальний захист за допомогою українських засобів захисту.

«Тобто, ми хочемо, щоб вони отримали ліцензію і працювали відповідно до норм та законів України… Ми говоримо про те, що повноцінним власником системи «ProZorro» може бути не будь-хто, а тільки держава Україна. Ми будемо вимагати, щоб систему «ProZorro» повернули державі Україна і щоб вона працювала на державний бюджет, щоб кошти не залишалися будь-де, а надходили до державного бюджету України», – сказав Валерій Пацкан.

Нагадаємо, під час звіту у Верховній Раді України 29 травня голова Рахункової палати Валерій Пацкан повідомив, що впродовж 2018 року аудитори перевірили майже шість сотень об’єктів і виявили порушень на суму 17 мільярдів гривень.

Серед відомств, які лідирують за неефективністю використання бюджетних коштів, є Міністерство інфраструктури, Міністерство охорони здоров’я, ГПУ, а також Держслужба у справах ветеранів та учасників АТО, повідомив Валерій Пацкан.

За матеріалами Рахункової палати правоохоронці відкрили 80 кримінальних проваджень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 00:04 :03