Новини » Економіка 29 травня, 2019, 12:30
Правоохоронці відкрили 80 проваджень за матеріалами Рахункової палати, – Пацкан

За матеріалами Рахункової палати правоохоронці порушили 80 кримінальних проваджень.

Про це, звітуючи під час ранкового засідання Верховної Ради України, трансляцію якого веде телеканал ZIK, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати зазначив, що відомство уклало меморандум щодо співпраці та обміну інформацією з Національним антикорупційним бюро України та Державним бюро розслідувань.

«Загалом за матеріалами Рахункової палати у 2018 році було порушене 21 кримінальне провадження, а станом на сьогодні вже є 80 кримінальних проваджень», – повідомив Валерій Пацкан.

Він поінформував, що найбільший обсяг порушень бюджетного законодавства, зокрема, і нецільового використання коштів і порушень під час планування, був встановлений під час аудиту використання ефективності коштів держбюджету, виділених Міністерству охорони здоров’я України, для лікування українців за кордоном – 1 млрд 454 млн грн. З його слів, здебільшого ідеться про лікування онкохворих українців. Порушення виявили під час перевірки Мінагрополітики, зокрема, ідеться про кошти, виділені на дослідження та наукові розробки у сфері розвитку АПК, – 588 млн грн, зазначив він.

Нагадаємо, під час звіту у Верховній Раді України 29 травня голова Рахункової палати Валерій Пацкан повідомив, що впродовж 2018 року аудитори перевірили майже шість сотень об’єктів і виявили порушень на суму 17 мільярдів гривень.

Серед відомств, які лідирують за неефективністю використання бюджетних коштів, є Міністерство інфраструктури, Міністерство охорони здоров’я, ГПУ, а також Держслужба у справах ветеранів та учасників АТО, повідомив Валерій Пацкан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 07:54 :45