Новини » Події

Побитий у Черкасах журналіст перебуває в комі уже 25 днів

Вадим Комаров. Фото: facebook.com/sergiy.tomilenko

Журналіст Вадим Комаров, на якого 4 травня напали в центрі Черкас, після жорстокого побиття 25 днів перебуває в комі.

Про це повідомив у Facebook голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

«25-й день перебуває без свідомості жорстоко побитий черкаський журналіст Вадим Комаров. «Позитивної динаміки немає...», – говорять лікарі», – йдеться у повідомленні.

Зі слів директора Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олега Стадника, які наводить Томіленко, Вадим Комаров наразі перебуває у стані медичної коми, у нього глибока мозкова травма. Фактично третя частина головного мозку пошкоджена. Постраждалому провели дві операції, одну з них – одразу після нападу: майже дві години хірурги видаляли з рани на голові уламки кісток.

«Проведені консультації з нейрохірургами обласного та національного рівнів. Визнається, що стан постраждалого журналіста нетранспортабельний, а медична допомога міською лікарнею надається відповідно до діагнозу. Тобто, питання тривалого тяжкого стану і коми – це не питання кваліфікації міських лікарів, а питання тяжких травм, спричинених нападником на журналіста. Лікування здійснюється коштом міської лікарні, але її бюджет обмежений», – зазначив Стадник.

Томіленко нагадав, що жорстоке побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня близько 9 ранку у центрі Черкас. На чоловіка посеред вулиці раптово напав невідомий, який завдав йому тілесних ушкоджень, а опісля зник з місця події. Поліція відкрила кримінальне провадження як умисне тяжке тілесне ушкодження, але потім перекваліфікувала на «Замах на умисне вбивство».

За даними правозахисника Валерія Макєєва, у день нападу Комаров збирався зайти до поліцейського управління за важливою довідкою.

Наскільки просунулось кримінальне розслідування за три тижні від інциденту – невідомо, зауважує Томіленко. І рідні, і колеги Вадима Комарова зазначають, що не відчувають належної уваги до справи. А сама кваліфікація має бути змінена на пряму професійну – «Посягання на життя журналіста».

Також голова НСЖУ навів номер банківської картки, на яку можна перевести кошти для допомоги Комарову.Loading...