Новини » Політика

«Перемоги» України на міжнародній арені закладені Порошенком, – Герасимов

Усі нещодавні здобутки, які отримала Україна на зовнішній арені та «оборонці», закладені політикою Петра Порошенка.

Так вважає глава фракції «БПП» Артур Герасимов, передає прес-служба БПП.

За його словами, команда Зеленського мало часу приділяє питанням нацбезпеки та зовнішньої політики. А усі перемоги на міжнародній арені є наслідком політики Петра Порошенка.

«Усі перемоги, які сьогодні відбуваються у цих сферах (міжнародна політика і «оборонка»), закладені Петром Порошенком. Зокрема, рішення Міжнародного трибуналу з морського права, яким РФ зобов’язано негайно звільнити українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки… президент Порошенко сформував делегацію для участі в цьому процесі», – сказав він.

За його словами, в Україні зараз починається реванш.

«Але зараз в Україні відбувається спроба реваншу! Колишній соратник Януковича Андрій Портнов оскаржує у судах усі здобутки останніх 5 років. Так, пан Портнов подає позов, в якому прямим текстом написано, що Крим – російський, що Керченська протока, то є російська протока і Україна не має права там ходити. Хочу підкреслити, що після винесення рішення Міжнародним трибуналом з морського права, ця справа Портнова має бути закрита», – заявив Артур Герасимов.

Він додав, що суспільство вимагає від Президента Зеленського відповідей на важливі актуальні питання.

«Ми вимагаємо відповіді на питання щодо можливого оголошення дефолту. Я особисто отримую сотні запитів на цю тему. Хочу нагадати, що посада президента – це, перш за все, відповідальність».

Читайте також: Заяви Портнова про злочини Порошенка є юридичним тролінгом, – адвокат Ігор Головань

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...