Новини » Економіка 29 травня, 2019, 9:57
Окружний адмінсуд заборонив приватизацію Центренерго
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Суд, який визнав незаконною націоналізацію Приватбанку, заборонив Фонду державного майна України проводити приватизацію Центренерго.

Відповідне рішення суд ухвалив 22 травня, передає Громадське.

Рішення ухвалили за позовом компанії «Укрдонінвест». Вона вимагала визнати дії Фонду держмайна щодо недопущення її до конкурсу з приватизації Центренерго, незаконними. У якості забезпечення забезпечення виконання рішення суду, позивач також просив заборонити будь-які дії щодо приватизації державного підприємства.

Зазначається, що суд задовольнив заяву позивача.

«Заборони Фонду державного майна України вчиняти будь-які дії з здійснення приватизації публічного акціонерного товариства Центренерго», – йдеться в ухвалі суду.

Раніше в уряді вирішили продовжити процес приватизації Центренерго. Нагадаємо, що продаж цієї компанії мав відбутися наприкінці 2018 року, проте його було скасовано через початок воєнного стану.

Центренерго – енергетична компанія, яка займається виробництвом та постачанням електроенергії на оптовий ринок. Частка компанії у загальному обсязі виробленої електроенергії країни складає 8%, а в обсязі виробленої теплової енергії – 18%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 08:20 :38