Новини » Події 29 травня, 2019, 8:31
Обвал на шахті «Лісова»: З-під завалів витягнули тіло ще одного загиблого шахтаря
Шахта «Лісова» в селі Сілець Сокальського району Львівської області. Фото: wikimapia.org
Шахта «Лісова» в селі Сілець Сокальського району Львівської області. Фото: wikimapia.org

Сьогодні, 29 травня, на шахті «Лісова» в селі Сілець Сокальського району Львівської області стався обвал порід покрівлі. Під завалами опинились двоє працівників. Зранку рятувальники дістали тіло одного шахтаря. Зараз вдалось дістати тіло другого гірника.

Про це повідомляє прес-служба ДП «Львіввугілля».

 

«На шахту прибули два відділення оперативного взводу, лікарі реанімаційно-протишокової групи (РПГ) та командний склад Львівсько-Волинського ВГРЗ. Відділення оперативного взводу та РПГ опустилися в шахту та направилися на місце нещасного випадку», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в ході рятувальної операції гірника підземного Михайла Турка та гірника з ремонту гірничих виробок Михайла Павлика звільнили з під завалу без ознак життя.

З метою розслідування причин та обставин нещасного випадку ГУ Держпраці у Львівській області створює комісію з спеціального розслідування відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2012 року № 1232.

Довідка про потерпілих

Гірник підземний дільниці з видобутку вугілля №1 Турко Михайло Ярославович 1997 р.н., неодружений, загальний стаж роботи і стаж роботи за професією (посадою) – 9 місяців.

Гірник з ремонту гірничих виробок дільниці з видобутку вугілля №1 Павлик Михайло Петрович 1971 р.н., одружений, троє неповнолітніх дітей, загальний стаж роботи – 18 років 6 місяців, за професією (посадою) – 10 років 6 місяців.

Нагадаємо, у ніч на середу, 29 травня, в селі Сілець Сокальського району Львівської області на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» на горизонті 242 м сталося обвалення породи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 20:02 :38