Новини » Суспільство 29 травня, 2019, 10:00
Новий інтернет-проект Event Master допоможе організувати святкову подію
<nbsp;>

Новий сервіс з організації святкових подій Еvent Мaster запрацював в Україні.

З допомогою сайту можна організувати сімейні або ділові урочистості – весілля, день народження, дитяче свято, вечірку, шоу, фестиваль, рекламну подію, відкриття заходу, корпоратив.

<nbsp;>

Проект пропонує чималий вибір цікавих та оригінальних послуг. На весіллі – це організація фотозони, музичного супроводу, ведучого і аніматора. Еvent Мaster допоможе з організацією весільного кортежу, паперового та конфеті-шоу, пінної вечірки, або «важкого» диму.

День народження проект пропонує провести у оригінальному форматі Party Bus. Сервіс Еvent Мaster також допоможе з організацією прокату лімузинів, з орендою кальяну, або замовлення DJ.

<nbsp;>

Дитяче свято сервіс організує у форматі наукового або бульбашкового шоу, запропонує аніматорів або шоу роботів-трансформерів. До послуг замовника – батути та атракціони для приватних і публічних заходів.

<nbsp;>

Для проведення корпоративу сервіс запропонує незвичні локації, де можна урізноманітнити захід командними іграми. Подбає Еvent Мaster і про музичний супровід, а також допоможе з підбором технічного обладнання для проведення заходів на природі, орендою шатрів і кейтерінгом.

Еvent Мaster – спільний проект івент-фахівців та програмістів. Сайт дозволяє самостійно організувати захід практично будь-якого рівня, полегшуючи кропітку роботу з підготовки до свята. За потреби сервіс запропонує координатора або івент-агентство для організації заходу на місці. Запустила проект команда львівських фахівців, однак географія організації подій – вся Україна.

<nbsp;>

«Проект працює у форматі маркет-плейсу. Це означає, що користувач сайту може самостійно вибрати послугу, яка його зацікавила, – повідомив засновник проекту Роман Бучин. – За додатковою інформацією можна звернутись за вказаним на сайті телефоном до контакт-центру. Також можна написати в чат, у якому консультант порадить, яку саме послугу і чому варто обрати».

Сервіс дозволяє заощадити час та зберегти кошти. «Впевнені, що організація урочистостей має бути простою та зручною і не потребуватиме чималих затрат часу, – повідомив Роман Бучин. – Окрім того, сервіс дозволяє здійснювати замовлення послуг безпечніше. Адже користувач послуги не ризикуватиме коштами, переказуючи кошти за послуги на картку незнайомим людям.

Подбали й про цінову політику – вартість не відрізнятиметься від замовлення послуги безпосередньо у виконавця. «Навіть якщо замовник звернеться до виконавця, ціна буде такою ж, як у нас, – повідомив Роман Бучин. – Адже наш сервіс домовляється з виконавцями про комісійну знижку. Це також зручно і для виконавців, яким не потрібно витрачати кошти на рекламу і пошук нових клієнтів. У підсумку наш сервіс дозволяє запропонувати кращі ціни на послуги».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:23 :10