Новини » Події 29 травня, 2019, 19:36
НАБУ та СВА Польщі провели спільну операцію щодо транскордонної контрабанди на 8 млн грн

Вчора, 28 травня, за сприянням співробітників Львівського територіального управління НАБУ спецпідрозділу Centralne Biuro Antykorupcyjne вдалося запобігти контрабанді товарів на суму 1,2 млн злотих (понад 8 млн грн) та викрити осіб, причетних до її організації.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ. Також інформація про це розміщена на польському ресурсі tvp. info.

У результаті спецоперації, співробітники СВА у Польщі виявити двох осіб – громадянина України та Польщі, які, за версією слідства, завдяки особистим зв’язкам та впливу у митних і прикордонних органах України та Польщі, мали забезпечити перевезення товарів поза митницею. Цих двох осіб затримали в момент одержання ними неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. злотих (близько 70 тис грн).

Наразі правоохоронці перевіряють можливу причетність до вчинення корупційних правопорушень службових осіб митних та прикордонних служб.

Спільна операція – приклад взаємодії Делегатури Центрального антикорупційного бюро Польщі у м. Ряшів та Львівського територіального управління НАБУ. Відповідна співпраця передбачена Меморандумом про взаєморозуміння сторін, який було підписано 12 травня 2016 року

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 15:09 :49