На Закарпатті активісти проситимуть Зеленського захистити полонину Боржава від забудови

За неофіційною інформацією, сьогодні в другій половині дня заплановано візит Президента України Володимира Зеленського на Закарпаття.

Зважаючи на це громадськість, яка виборює своє право на вільну від вітряків унікальну частину Українських Карпат, не знехтувала  можливістю апелювати до глави держави. 

Попередньо візит глави держави заплановано на 17 годину.

Нещодавно десятки громадських організацій звернулися до Президента України В.Зеленського з резонансним питанням щодо захисту полонини Боржави від планованої діяльності з будівництва 34 гігантських вітряків, які нанесуть непоправну шкоду перлині Карпат. З огляду на нищівні наслідки (сума збитків становить понад 100 млн грн), питання щодо збереження альпійських лук на найдовшій полонині України, враховуючи їх важливу роль щодо водорегулювання і входження до транскордонної екологічної мережі, набуло на сьогодні особливої актуальності. Відтак,  громадські організації разом з «Форумом екологічного порятунку Закарпаття» просять Президента України В. Зеленського приділити особливу увагу даному питанню в ході запланованого робочого візиту на Закарпаття, – повідомляє правозахисник Віталій Грегор.

Читайте більше новин на тему: ЗеленськийLoading...