Новини » Львів 29 травня, 2019, 12:21
На Стрийщині у п’яти селах збудують спортивні майданчики з тренажерним обладнанням

У Стрийській райдержадміністрації відбулася нарада з питань будівництва спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням в рамках реалізації «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року».

Для обговорення даного питання на нараду були запрошені заступник голови РДА з гуманітарних питань Оксана Мелень, голови Підгірцівської, Лисовицької, Лисятицької, Волезадеревацької та Дулібської сільських рад, а також головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту РДА Богдан Буцяк та головний спеціаліст управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Юлія Ватилик.

«На будівництво даних майданчиків виділятимуться кошти з обласного бюджету, тому необхідно по кожному з них провести тендерну процедуру закупівлі. Після чого швидко, а головне якісно провести будівництво спортивних майданчиків», – зазначив голова райдержадміністрації Василь Зубрицький

Під час наради визначилися із місцями будівництва майданчиків та ознайомилися із інформацією щодо проведення процедури тендерних закупівель.

На Стрийщині в 2019 році планується будівництво 5 спортивних майданчиків в селах Підгірці, Дуліби, Воля Задеревацька, Лисовичі та Лисятичі за кошти обласного бюджету, розповіли у Стрийській райдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 05:33 :39