Новини » Політика 29 травня, 2019, 7:44
Має бажання прославитись: Гриценко розповів про свою розмову із Зеленським
ZIK
ZIK

Уряд повинен створити «жовто-блакитні лінії», які б чітко демонстрували: навіть, якщо Зеленський захоче віддати Україну Росії, йому це не вдасться. Однак сумнівно, що новий президент прийшов до влади заради збагачення – він людина із шоубізнесу, тож, ймовірно, хоче прославитись – зробити щось, за що потім будуть дякувати.

Про це Гриценко заявив в програмі «Drozdov» на телеканалі ZIK.

Він наголосив: люди, які проголосували за Володимира Зеленського і зараз активно його підтримують «у всіх ламальних справах», чекають відповіді, яку систему отримають взамін, якими будуть нові смисли.

«Можна дати ці смисли, створити червоні, а точніше – жовто-блакитні лінії, щоб було абсолютно ясно: навіть якби цей президент захотів все здати Росії, відвернутись від Європи, знищити все українське і українство, уряд має зробити так, щоб не виникло сумніву, що ніхто цього не знищить. Не думаю, що Зеленський справді цього хоче, але так вже Порошенко його описував», – розповів Гриценко. 

Тож, на думку політика, депутати не мають працювати «так гидко», як працюють зараз – відпочиваючи місяцями, вдаватись до кнопкодавства. Потрібно ввести жорстке покарання за таке ставлення парламентарів до своєї роботи.

«Якщо раз на чужу кнопку натиснув – вилетів з парламенту, пропустив, наприклад, 10% засідань – вилетів з парламенту. Потрібно зняти всі недоторканності, розробити механізм відкликання того, хто не працює. Треба, щоб було зрозуміло – там не маслом помазано, а коло «гроші-влада-гроші» треба розірвати», – заявив лідер «Громадянської позиції».

Окрім того він підкреслив: не може назвати себе «союзником Зеленського», хоча й дає шанс новому президенту, адже бачить схожі з ним цілі.

«Я мав лише одну розмову із ним – між першим і другим туром. З того, що зрозумів – він не йде до влади красти, щоб збагатитись. Він не говорив, та, мабуть, оскільки він сам із шоубізнесу, там є бажання прославитись. В хорошому сенсі – зробити щось, за що потім будуть дякувати», – вважає Гриценко.

Водночас він зазначив: не переконався, що Зеленський знає, як усього цього досягнути, однак має таке бажання.

«Важливо, щоб країна стала нормальною, щоб у ній хотілось жити. Якщо в бажанні досягти цього підходить слово «союзники», хай так. Принаймні, не можу сказати, що ми в опозиції до Зеленського», – зазначив Анатолій Гриценко.

Як повідомлялось раніше, Гриценко заперечив родинний зв'язок з політичним радником Володимира  Зеленського Дмитром Разумковим.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-06 02:23 :21