Новини » Київ 29 травня, 2019, 18:57
КМДА провела зустріч з працівниками лікарні №7 та батьками для обговорення реорганізації закладу
Дитяча клінічна лікарня №7 у Києві
Дитяча клінічна лікарня №7 у Києві

У Київській міський державній адміністрації обговорили питання реорганізації медзакладу із батьками та працівниками Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району.

Про це повідомив перший заступник КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Поспілкувались з лікарями та батьками дітей, які обслуговуються в столичній дитячій лікарні №7. Цікава розмова, різнополярна на початку та в кінці. Усіх хвилює питання безперервного надання якісних послуг цим медзакладом. І «виявляється», що їх ніхто і не збирався зупиняти!» – зазначив перший заступник голови КМДА.

За його словами, скандал щодо діяльності цього медичного закладу заради піару роздмухали політики.

«На жаль, необізнаністю намагаються скористатись ті, хто не хоче змін на краще, хто прагне лише використати ситуацію заради власного піару! Домовились відкликати проект рішення та детально обговорити зміни в лікарні., – констатував Микола Поворозник.

У КМДА нагадали, що у разі схвалення рішення про реорганізацію Дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району всі наявні на сьогодні відділення лікарні надаватимуть медичну допомогу дітям у звичному режимі, скорочення лікарів також не відбудеться.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, наразі в місті не існує комунального закладу охорони здоров’я, що надає допомогу дітям із політравмами. Тому реорганізація лікарні значно поліпшить якість надання високоспеціалізованої медичної допомоги дітям.

Як повідомлялося, Дитячу клінічну лікарню № 7 Печерського району Києва планують реорганізувати, щоб створити потужний високоспеціалізований дитячий заклад інтенсивного лікування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 17:11 :04