Новини » Політика 29 травня, 2019, 0:20
Клоунів-аматорів у владі замінила команда професійних клоунів, – політексперт
ZIK
ZIK

Рейтинг Олега Ляшка почав активно знижуватись, тому зараз, фактично, триває остання битва за політичне виживання. Відповідно, він будь-якими методами намагається себе протиставляти президенту Володимиру Зеленському, щоб якимось чином балансувати в українській політиці. Адже з приходом Зеленського, одні клоуни замінили інших і бізнесмен Рінат Ахметов, який фінансує політичні проекти, це теж усвідомлює.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політичний експерт Кирило Молчанов.

«Якщо аналізувати конфлікт між Олегом Ляшком і Володимиром Зеленським, все дуже банально. Бо Ляшко почав себе почувати людиною, котра втратила свою потенційну іміджеві нішу. Адже він програє за своєю пафосною подачею та артистизмом чинному президенту Зеленському. Умовно кажучи, клоунів-аматорів змінила команда професійних клоунів. Тому зараз у Ляшка вже немає до чого апелювати», – сказав Молчанов.

За його словами, рейтинги Ляшка почали знижуватись і зараз, фактично, триває остання битва за політичне виживання.

«Ляшко буде постійно себе протиставляти президенту, таким чином намагаючись його вколоти і привернути до себе увагу, щоб ще якимось чином балансувати в українській політиці. Незважаючи на те, має чи ні він можливість завести фракцію у наступний парламент», – зазначив він.

Об’єднання Ляшка і Порошенка малоймовірне.   Хоча радикали активно шукають, з ким можна було б об’єднатись.

«Те, що Ляшко може об’єднатись з Порошенком, є якоюсь фантасмагорією, оскільки він нищівно його критикував. Тому я напевно виключаю таке, але факт, що зараз «Радикальна партія» перебуває в екзистенціальному ступорі, бо вони не знають, куди йти і тому будуть дрейфувати», – прокоментував Молчанов.

Що ж до фінансової підтримки «Радикальної партії», він наголосив, що наразі важко сказати, хто стане донором. Адже дуже поганим сигналом стало те, що з фракції вийшов нардеп Мосійчук.

«Те, що Мосійчук пішов з фракції, є першим дзвоником, що там все буде погано з фінансуванням кампанії. Вже після першого туру виборів з’явилася інформація, що потік грошей припинився, бо Ляшко показав низькі результати. Відповідно, людина, котра була у виконкомі «Радикальної партії» від Ахметова, теж пішла. Ми також бачимо, що політсили і в медіа стало менше», – розповів учасник ефіру.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Олег Ляшко запевнив, що Володимир Зеленський після своєї інавгурації поглянув на нього «злим поглядом», бо «радикал» сказав йому: «Володимире, погано почав – погано закінчиш».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 23:51 :06