Ігри Коломойського в дефолт: вільні профспілки нагадали про «Аеросвіт» і бензиновий терор

ZIK

Не варто недооцінювати заяви Ігоря Коломойського про дефолт. Варто пригадати, як він несподівано оголосив банкрутство компанії «Аеросвіт».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

На його переконання, не треба недооцінювати роль Ігоря Коломойського.

«Я пригадую випадок, коли був у Краснодоні і помітив, що там ціни на бензин вищі на 30%. Це було страшно. Я повернувся до Києва й отримав інформацію, що в Україні не заправляють ніякий транспорт, окрім спецавтомобілів – пожежних, військових, міліції і «швидкої». Я зайшов до першого віце-прем’єра Турчинова, а в цей час він каже прем’єру Юлії Тимошенко, що це влаштував Коломойський, який контролює весь ринок постачання нафтопродуктів», – пригадав пан Волинець.

Він зауважив, коли Коломойський говорить про дефолт, то перше, що виникає в пам’яті – як він раптом оголосив банкрутство компанії «Аеросвіт».

«Тоді по всьому світу пасажири не могли добратися у місце призначення. Тобто є такі випадки, і коли Коломойський про це говорить, а ми знаємо що 50% пенсіонерів отримують гроші у Приватбанку, то ми розуміємо, що внаслідок цього постраждає фінансова система, і це суттєво вдарить по економіці», – зауважив Михайло Волинець.

За його словами, дефолт не просто заморозить бідність у нашій країні і не дасть можливість їй розвиватися, це викличе повну недовіру до держави і відсутність інвестицій.

Як повідомлялось раніше, олігарх Ігор Коломойський заявив, що Володимир Зеленський повинен наслідувати приклад Греції і відхилити програму Міжнародного валютного фонду або піти в дефолт за зовнішнім боргом.

Водночас низка експертів виступила проти такої ідеї, наголошуючи, що в України та Греції – зовсім різні позиції, а «дефолт – це свідома відмова від репутації».

 

Читайте більше новин на тему: дефолтLoading...