Новини » Економіка 29 травня, 2019, 12:04
До лідерів «антирейтингу» Рахункової палати потрапили два міністерства та ГПУ

Серед відомств, які лідирують за неефективністю використання бюджетних коштів, є Міністерство інфраструктури, Міністерство охорони здоров’я, ГПУ, а також Держслужба у справах ветеранів та учасників АТО.

Про це, звітуючи під час ранкового засідання Верховної Ради України, трансляцію якого веде телеканал ZIK, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

З його слів, за підсумками проведених у 2018 році перевірок, аудитори Рахункової палати склали рейтинг найбільш неефективних розпорядників коштів. Він назвав відомства, які лідирують в цьому «антирейтингу».

«Міністерство інфраструктури – майже 55% з обсягу перевірених нами бюджетних коштів використовувалися неефективно; Міністерство охорони здоров’я – 42%, Генеральна прокуратури України – 37%, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО – 16%. Ці відомства найбільш неефективно управляли та використовували бюджетні кошти», – повідомив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати звернув увагу на те, що під час його звіту у ВРУ відсутні представники Кабміну, та закликав парламентарів зробити відповідні висновки.

Нагадаємо, під час звіту у Верховній Раді України 29 травня голова Рахункової палати Валерій Пацкан повідомив, що впродовж 2018 року аудитори перевірили майже шість сотень об’єктів і виявили порушень на суму 17 мільярдів гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 17:38 :50