live

Близько 80 тис. ветеранів не стали на облік після закінчення служби, – МінВет

Позиції українських військ на Донбасі. Фото: Міноборони України

Близько вісімдесяти тисяч ветеранів АТО (ООС) по закінченні контракту не стали на облік у місцевих соціальних і медичних службах. Відтак, їхні стан здоров’я, наявність або відсутність особистих і соціальних проблем невідомі фахівцям.

Про це повідомив заступник міністра у справах ветеранів, «кіборг» Олександр Терещенко, пише Радіо Свобода.

За словами Терещенка, на сьогодні в Україні налічується близько півмільйона ветеранів АТО (ООС).

«Коли боєць повертається додому, війна його «не відпускає», він потребує уваги з боку рідних та представників медичної і психологічної служби. Не маючи даних про цю чималу кількість бійців, ми не можемо з’ясувати, в якому вони перебувають психологічному стані, чи потребують вони психологічної або (та) соціальної реабілітації, допомоги з працевлаштуванням тощо», – пояснив Терещенко.

За його словами, на порядку денному для Міністерства у справах ветеранів – створення, разом з фахівцями Міністерства охорони здоров’я, так званих «ветеранських протоколів» для надання необхідної медичної допомоги і психологічної реабілітації ветеранів, які отримали поранення, контузії під час участі у бойових діях. Також МінВет розпочав роботу над формуванням єдиного державного реєстру ветеранів.Loading...
Loading...
Loading...