Новини » Економіка 29 травня, 2019, 12:53
Аудиторів не допускають до перевірок «Нафтогазу»: Рахункова палата звернулась до ГПУ
Нафтогаз України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Нафтогаз України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Контрольна група аудиторів Рахункової палати так і не змогла потрапити до НАК «Нафтогаз України». У Рахунковій палаті поінформували про це Генеральну прокуратуру України, і тепер очікують її рішень.

Про це, звітуючи під час ранкового засідання Верховної Ради України, трансляцію якого веде телеканал ZIK, повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати зазначив, що за запитами двох народних депутатів відомство розпочало перевірку діяльності НАК «Нафтогаз України».

«Але контрольна група так і не змогла потрапити до «Нафтогазу». Ми розглянули відповідний контрольний захід, поінформували Генеральну прокуратуру, і я чекаю рішень від ГПУ», – зазначив Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати додав, що, на його думку «Нафтогаз України» слід повернути у державну власність.

«Якщо ми говоримо про енергетичну безпеку, то ця компанія повинна працювати на потреби громадян України. Ніхто не може встановлювати собі мільйонні премії, у той час, як в країні йде війна і українці живуть за прожитковий мінімум», – заявив Валерій Пацкан.

Нагадаємо, під час звіту у Верховній Раді України 29 травня голова Рахункової палати Валерій Пацкан повідомив, що впродовж 2018 року аудитори перевірили майже шість сотень об’єктів і виявили порушень на суму 17 мільярдів гривень.

Серед відомств, які лідирують за неефективністю використання бюджетних коштів, є Міністерство інфраструктури, Міністерство охорони здоров’я, ГПУ, а також Держслужба у справах ветеранів та учасників АТО, повідомив Валерій Пацкан.

За матеріалами Рахункової палати правоохоронці відкрили 80 кримінальних проваджень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 13:22 :35