Новини » Політика 544 Читать эту новость на русском

Жодних перспектив і місця у нових політичних «розкладах», – Фесенко про Саакашвілі

ZIK

У Міхеїла Саакашвілі немає жодних політичних перспектив в Україні і місця у нових політичних «розкладах».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Політолог, коментуючи повернення третьому президенту Грузії та колишньому очільнику Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі українського громадянства, зауважив, що це певний акт відновлення справедливості, оскільки громадянство у політика забрали не зовсім законно. Експерт додав, що і саме надання грузинському політику українського громадянства свого часу теж викликало питання.

Політолог зауважив, що в Міхеїла Саакашвілі можуть бути будь-які амбітні цілі: «Але я скажу свою точку зору – я не бачу жодних політичних перспектив у Саакашвілі і взагалі не бачу його місця у нових політичних «розкладах».

Володимир Фесенко нагадав, що раніше у третього президента Грузії таке місце в українській політиці було – він виконував роль координатора антипорошенківської опозиції, взявши на себе функції «тарана». Після цього у нього забрали громадянство, видворили з України.

«Тоді було певне місце, а зараз? Кому він потрібен – так поставимо питання. Хто може бути зацікавлений у відновленні його політичної кар’єри? Відповідь проста – ніхто. Я поясню, чому: тому що політичні «розклади» змінилися», – резюмував політолог.

Нагадаємо, 28 травня Президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув українське громадянство третьому президенту Грузії та екс-керівнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі подякував Президенту Зеленському за повернення йому громадянства України.

Міхеїл Саакашвілі може повернутися в Україну в другій половині дня середи, 29 травня.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News