Новини » Політика 28 травня, 2019, 16:55
Закон про ТСК: нардеп впевнений, що Рада проголосує «за» вже у четвер
ZIK
ZIK

У четвер парламент буде розглядати у другому читанні законопроект про тимчасові слідчі комісії – впевнений, що є всі шанси його проголосувати.

Це зазначив народний депутат України Борислав Береза в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Береза зауважив, що сьогодні голова Верховної Ради Андрій Парубій під стенограму заявив, що у четвер парламент буде розглядати у другому читанні законопроект про тимчасові слідчі комісії.

«Цей закон потрібен наступній Верховній Раді, щоб посилити її вплив у контролі за владою і Президента, і Кабміну, і всіх інших. Адже ТСК – це дійсно механізм нагляду, який може ефективно працювати», – підкреслив Береза.

На думку депутата, є всі шанси, що в четвер за законопроект все ж проголосують.

«Я впевнений, що у четвер ми маємо можливість проголосувати закон про ТСК, і сподіваюся, що Президент миттєво його підпише. Після такого кроку у Верховної Ради ІХ скликання буде інструмент, якого до цього не було в жодного парламенту», – наголосив Борислав Береза.

Як повідомляли, голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що закон про тимчасові слідчі комісії уніфікує багато важливих питань, зокрема контрольну функцію Верховної Ради України, створення ТСК та імпічмент Президента.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 16:53 :00