live

Волкер заперечує, що американці вказували щодо кадрових рішень Зеленському

Американська делегація, яка приїхала до Києва на інавгурацію Володимира Зеленського, не давала жодних порад щодо кадрових рішень в його адміністрацію.

Про це заявив у вівторок спецпредставник США на переговорах щодо України Курт Волкер під час онлайн-конференції, повідомляє Укрінформ.

«Ми не давали жодних конкретних порад щодо окремих осіб, оскільки ми зосереджувалися на принципах урядування та реалізації політики», – відповів представник Держдепу на запитання, чи радив він Зеленському не призначати Андрія Богдана на посаду глави Адміністрації Президента, про що писали українські ЗМІ.

Волкер підкреслив, що дискусії стосувалися здебільшого процесу реформ в Україні.

«Перш за все, ми були дуже вражені тим, що Президент Зеленський залишається прихильним до реформ в Україні, боротьби з корупцією, створення українського керівництва, яке служитиме інтересам українського народу. Він дуже чітко визначив це у дискусіях з американською делегацією під час інавгураційних заходів», – зазначив представник США.

Крім того, він поінформував, що під час зустрічі із Зеленським американська сторона звернула безпосередню увагу на той рівень довіри, який він отримав на виборах, а також можливості для виконання завдань щодо змін в Україні. «Українські виборці голосували за нього – понад 73% голосів. Вони мають високі очікування», – підкреслив спецпредставник США.

Додамо, Волкер входив до складу президентської делегації США на інавгураційних заходах у Києві, які відбулися на початку минулого тижня. Очолював делегацію міністр енергетики США Рік Перрі.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...