Уже цієї неділі відбудеться з’їзд «партії мерів», – Геннадій Труханов

Геннадій Труханов

З'їзд «партії мерів», на якому ухвалюватиметься рішення про участь у дострокових парламентських виборах, відбудеться 2 червня у Харкові.

Про це розповів мер Одеси Геннадій Труханов, повідомляють «Українські новини».

Він зазначив, що до складу об'єднаної політичної сили, про створення якої раніше заявив мер Харкова Геннадій Кернес, увійдуть партія «Довіряй справам», а також однодумці в питаннях соціально-економічного розвитку України.

За словами Труханова, на з'їзді в Харкові відбудеться перший етап об'єднання партій. Сьогодні тривають переговори, а коло представників місцевої влади – не тільки Харкова, Одеси та Ужгорода – зростає. Всі деталі будуть озвучені під час з'їзду.

«Ідея такої консолідації зусиль затребувана і своєчасна. Зараз до нас приєднуються мери міст по всій Україні. Це ефективні і успішні управлінці, які виправдали довіру своїх виборців реальними справами», – підкреслив міський голова Одеси.

При цьому він додав, що не вважає, буцімто, короткі терміни проведення виборчої кампанії стануть на заваді успішності об'єднаної політсили.

«Кампанія довжиною в два місяці не залишає жодного шансу популізму і порожнім обіцянкам. Люди будуть вибирати тільки тих, чия робота помітна. Саме цей фактор дозволить відібрати в парламент дійсно гідних людей, які щодня працюють на благо українців», – підсумував Геннадій Труханов.

Нагадаємо, раніше Труханов зазначив, що «партія мерів» має стати «політично оформленим, потужним лобі українських міст в майбутньому парламенті, яке своєю місією вбачає реальне представництво і захист інтересів громад».

Loading...