Новини » Світ 28 травня, 2019, 12:11
У мережі з’явилися фейкові «тарифи» на безкоштовний інтернет Ілона Маска
Джерело: detector.media
Джерело: detector.media

У соцмережах почали поширювати фото, на яких написані нібито можливі тарифи на інтернет від супутникової системи Starlink, яку запустив Ілон Маск.

24 травня SpaceX запустила перші 60 супутників інтернет-системи Starlink. Після цього в мережі почали поширювати фото, на яких пише про нібито можливі тарифи на інтернет від цієї компанії. Втім, це фейк – ніякого підтвердження ця інформація не отримала, повідомляє Ain.ua, пише Media Sapiens.

Журналісти видання пишуть, що SpaceX нібито пропонує підписку на свої інтернет послуги. 10 000 Мбіт/с коштує $ 10 в місяць, а 1 млн Мбіт/с – $ 30.

«Це фейк з двох причин. Цих даних немає ні на офіційному сайті Starlink, ні в соціальних мережах Ілона Маска. 10 000 Мбіт/с за $ 10 на місяць – «тарифи» виглядають, як мінімум, неправдоподібно. Більш того, навіть в Україні з’явилися люди, які захотіли заробити на SpaceX», – пояснюють у новині.

Джерело: detector.media
Джерело: detector.media

Раніше видання InternetUA повідомляло, що в Facebook почали з’являтися оголошення нібито з продажу пристроїв для прийому безкоштовного супутникового інтернету саме після запуску Starlink.

«Оголошення ведуть на ресурси, які позиціонують себе як інтернет-магазини компанії Tenda Global. На них можна купити Wi-Fi роутер, щоб підключити «новий безкоштовний безлімітний швидкісний супутниковий інтернет». Втім, судячи з інформації з офіційного сайту Tenda, цей роутер не здатний приймати сигнал від супутника», – підкреслює Ain.ua.

Інтернет-супутники проекту Starlink призначені для створення глобальної мережі передачі інтернет-трафіку, який покриватиме всю планету. Раніше повідомлялося, що цей світовий Wi-Fi має бути безкоштовним і доступним для всіх.

Нагадаємо, супутники Ілона Маска пролетіли над Україною: вражаючі кадри.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 00:35 :11