live
Новини » Політика 1664 Читать эту новость на русском

Порошенка не фінансували прибиральниці і касири з супермаркетів, на відміну від інших, – Медведєв

ZIK
загрузка...
загрузка...

Петро Порошенко став єдиним кандидатом, який повністю профінансував свою виборчу кампанію власними коштами. Ба більше, в ухваленні рішень він ні від кого не залежав. Адже, щоб наповнити свій виборчий фонд, він за кілька років до кампанії отримав дивіденди, які згодом і вклав в неї.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK заявив екс-радник президента України, політтехнолог Олег Медведєв.

«Щоб наповнити виборчий фонд, за кілька років до кампанії Петро Порошенко отримав дивіденди, в тому числі і від Ротшильда. Адже було багато сумнівів, чи передав він сліпий траст, чи ні. Тому він самостійно профінансував свою кампанію і жодної копійки не було залучено зі сторони», – розповів Медведєв.

Також він наголосив, що саме рішення про виплату дивідендів було доказом того, що кампанія перебуває в реальному довірчому управлінні Ротшильда.

«Щоб перевести гроші від юридичних осіб та отримати їх як дивіденди і відправити у виборчий фонд, операція передбачала те, що Порошенко на всі ці дивіденди мав заплатити податок на доходи фізичних осіб, який встановлений для дивідендів. Також він заплатив військовий збір і тільки після цього зміг перерахувати гроші у виборчий фонд. Тому він наповнив виборчий фонд власними грошима, перед цим сплативши податки, щоб отримати можливість піти на вибори», – зазначив він.

За його словами, у Порошенка не було фінансування від невідомих осіб.

«У питанні, пов’язаному з фінансуванням виборчої кампанії, в багатьох кандидатів у виборчих фондах виникали кошти незрозумілого походження. Це навіть демонстрували журналістські розслідування. Наприклад, прибиральниці вносили колосальні пожертви, касири з супермаркетів і не лише. Тому Порошенко – єдиний кандидат, який повністю профінансував свою кампанію власними коштами, а також людина, яка в ухваленні своїх рішень ні від кого не залежала», – прокоментував Медведєв.

«Хочу зазначити, що я завжди коректний, в тому числі, і з точки зору правової оцінки щодо своїх висловлювань. Адже в українській політиці час до часу з’являлася інформація по конкретних кандидатах, що хтось від когось отримував гроші, і що прибиральниці, касири супермаркетів і інші герої цієї справи були підставними особами», – наголосив він.

Також він зауважив, що неодноразово готував відповіді на запити журналістів із цієї проблематики. Тому знає, про що говорить, і щодо Порошенка впевнений у прозорості обігу коштів.

«Всі кошти були перераховані у виборчий фонд особисто Петром Порошенком, я це бачив. Також бачив, як ці кошти надійшли для того, щоб він міг перерахувати їх у виборчий фонд. Саме тому там були сплачені всі податки і всі реклами сплачувались з виборчого фонду і винятково своїми коштами. Адже він ні в кого не брав грошей на свою виборчу кампанію. І, відповідно, ні від кого не мусив приймати ніяких звинувачень. До речі, в такий же спосіб була профінансована і кампанія 2014 року», – додав політтехнолог.

Нагадаємо, 21 квітня, після оголошення результатів екзит-полів другого туру президентських виборів, Петро Порошенко заявив, що завжди керувався словами «Ніколи не здавайся!». Зокрема, коли отримав у спадок від Януковича «розшматовану країну», а іноземні лідери дзвонили явно не привітати із виборами. Тоді охочих стати главою держави було значно менше, ніж зараз.

Loading...
Loading...
Loading...