Політв’язень Бекіров кашляє кров’ю та страждає від нападів задухи

Кримськотатарський активіст Едем Бекіров

У кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого звинувачують в незаконному зберіганні боєприпасів та вибухівки, критично погіршився стан здоров'я. У нього проблеми з серцем, головний біль, проблеми з підшлунковою, оніміння ноги, високий тиск, високий рівень цукру в крові, приступи задухи та кашель з кров'ю.

Про це розповів адвокат Бекірова Іслям Веліляєв, передає Крим.Реалії.

«Стан здоров’я погіршується з п’ятниці. Як він мені описав, з’явилися приступи задухи. Спочатку він задихається, ловить повітря ротом, потім відкашлюється, і цей кашель йде з кров’ю. Коли це сталося вперше, то його співкамерники стукали в двері…З’явилися тоді, коли приступ закінчився», – йдеться у повідомленні.

Він додав, що Бекіров не їсть вже 14 годин, бо прийом їжі підвищує йому цукор в крові.

Адвокат також звернувся із заявою до начальника ізолятора Сергія Бережного з вимогою негайно обстежити підзахисного та госпіталізувати, бо стан вже дуже серйозний.

Нагадаємо, російський слідчий пропонує тяжкохворому кримськотатарському активісту Едему Бекірову, якого російська окупаційна влада звинувачує у незаконному зберіганні боєприпасів та вибухівки, визнати провину в обмін на зміну запобіжного заходу з утримання в СІЗО на домашній арешт.Loading...