Новини » Політика 28 травня, 2019, 5:00
Оновлений Порошенко: «Солідарність» знову обіцяє роботу над помилками та праймеріз
ZIK
ZIK

На відміну від низки молодих політсил, партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» не заявлятиме, що серед її членів не буде нікого із старих політиків – можливо у ній з’являться представники нинішнього уряду. Однак, у суспільстві є величезний запит на зміни, тож одним із основних елементів стратегії буде саме оновлення партії.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK заявив екс-радник президента України, політтехнолог Олег Медведєв.

Він наголосив: з’їзд політсили Петра Порошенка «Європейська солідарність» відбудеться 31 травня. Тож уже незабаром усі зможуть побачити «істотне оновлення партії».

«Думаю, неправильно було б говорити, як можуть собі дозволити деякі нові проекти, що там не буде нікого із попереднього складу Верховної Ради. Думаю, що «Європейській солідарності» є кого вибрати і з можливо наявних членів уряду», – розповів Медведєв.

Та він підкреслив: навіть прибічники Петра Порошенка, які голосували за нього в обох турах президентських виборів, хочуть оновлення партії, побачити там нових людей.

«З’явилась громадська організація, відбудеться перша спроба проведення якогось праймеріз всередині України. Дай боже, щоб не вийшло, що перший млинець комом», – зауважив політтехнолог.

Він наголосив: звичайно, прамеріз проводитимуть серед прибічників політсили. 

«Якщо ви не готові асоціювати себе прибічником політичної сили, не зможете взяти у ньому участь. Однак, в рамках готових задекларувати себе наявним чи потенційним прибічником цієї партії, буде можливість впливати на вибір кандидатів», – розповів Медведєв.

Тож екс-радник Президента підкреслив: оновлення партії буде одним із основних елементів стратегії. Окрім того, це й наслідок роботи над помилками.

Як повідомлялось раніше, Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» змінила свою назву на «Європейська Солідарність».

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:14 :32