Новини » Спорт

Олександр Зінченко і Руслан Маліновський прибули до табору збірної України

Новий день гравці збірної України з футболу традиційно розпочинають з ранкової прогулянки / ffu.ua

Останні новини з табору національної збірної України з футболу: міні-гольф, розминка та великий тенісу ранковій програмі сьогоднішнього дня.

На відміну від двох попередніх днів, сьогоднішній ранок національна українська футбольна команда не розпочинала з ігрового тренування.

Однак футболістам без гри – ніяк. Зокрема, Євген Коноплянка швидко знайшов напарників для партії в міні-гольф, пише офіційний сайт ФФУ.

Руслан Маліновський, який прибув до розташування збірної напередодні ввечері, та Мар’ян Швед радо склали Євгенові компанію. Мар’ян уперше в житті взяв до рук ключку для гольфу, а от Коно вже встиг напередодні попрактикуватися, а тому сьогодні мав перевагу над опонентами й здобув перемогу. Тепер Коноплянка викликає на «батл» Олександра Зінченка, з яким на попередніх зборах уже змагався у влучності потрапляння в лунку.

Пограти в міні-гольф хлопці встигли ще до ранкової прогулянки. Уже відчувається літня спека – уранці температура сягала 26-ти градусів тепла. Тож після нетривалого променаду Іван Баштовий запропонував гравцям провести вправи на розтягнення м’язів у затінку. Тренер збірної України з фізпідготовки добре знає, що слід робити, аби покращити кровообіг та наситити тканини киснем, а тому заняття лише додало футболістам тонусу. Тому після розминки Андрій Ярмоленко, Роман Безус, Роман Яремчук та Ігор Пластун пограли в тенісбол, а Євген Коноплянка – у великий теніс. Цього разу він вибрав собі в опоненти адміністратора національної команди Олександра Кісткіна. Приємно, що склад збірної поступово поповнюється. Сьогоднішній обід команда провела вже в компанії двох чемпіонів європейських клубних сезонів – Олександра Зінченка та Руслана Маліновського.

Обід та відпочинок відділятимуть денний графік збірної від вечірнього. О 18:00 на команду чекає ігрове тренування на стадіоні «Сонячний».

 

 

 

 Loading...