Новини » Політика 28 травня, 2019, 10:39
На політичному небокраї України з’явиться нова партія
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман цього тижня презентує свою партію «Українська стратегія», провівши її з’їзд.

Про такі плани йдеться у статті Української правди з посиланням на одного з керівників виборчого штабу партії Гройсмана.

«Десь за кілька днів ми проведемо з’їзд, і буде презентація партії. Виборча кампанія стартувала, тож немає куди тягнути. Там буде представлено і головні пункти програми, і меседжі, і першу п’ятірку-десятку», – розповів співрозмовник у штабі Гройсмана.

За його словами, на перших місцях списку партії буде сам Гройсман і чинний міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

«Можливо, у п’ятірці буде Оксана Маркарова. Вона дуже достойна людина, і ми їй будемо раді. Але побачите на з’їзді», – сказав соратник Гройсмана.

Вестимуть кампанію прем’єра українські технологи, пропозиції американських спеціалістів Гройсмана не влаштували.

Гаслом кампанії має стати фраза «Україна – це не просто місце на карті…» з варіаціями продовження.

Рішення йти на парламентські вибори самостійно, відмежувавшись від команди екс-президента Петра Порошенка, Володимир Гройсман прийняв після кількох місяців переговорів із «Народним фронтом» Арсенія Яценюка.

Гройсман і Яценюк могли створити партію двох прем’єрів, яка б складалася навпіл із соратників одного й іншого, але на заваді цьому стали прогнози щодо реального проходження представників нової партії в Раду.

«У самого «Народного фронту» всередині ціла війна. Будемо чесними, наш похід на вибори – це, по-хорошому, взяти 5% і провести 20 людей в Раду. «Фронту» з них дісталося б 10. А у них зараз 80! Що робити усім решті? Тому там всередині НФ такі настрої, що краще потонути усім, але разом і з музикою», – сказав один із соратників Гройсмана.

«Крім того, у НФ рейтинг мінусовий. Вони пробували щось ребрендити, але воно не летить» – додав він.

«У нас зараз є 20% людей, які позитивно оцінюють роботу Гройсмана. Це не 20% партійного рейтингу, але з цим можна працювати. Тобто різниця між нами і «Фронтом» у тому, що вони уже спробували і точно не злітають. А ми ще не спробували», – пояснив соратник Гройсмана.

У тіні Порошенка Гройсман теж бути не хоче: «Якщо ми зараз не підемо самі, то назавжди залишимось його командою. Це наш останній шанс стати самостійним суб’єктом», – вважає близький соратник прем’єра.

«Якщо хтось хоче об’єднуватись, то хай приєднується до нас. Ми ні до кого приєднуватись не будемо», – заявив інший член команди Гройсмана Вадим Денисенко.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 01:47 :12