Новини » Львів 28 травня, 2019, 13:14
Львівські митники вилучили прихованих $35 тис.
Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники Львівської митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення великої кількості валюти.

Громадянин України приховав у наплічнику 35 тис. доларів США. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Учора ввечері, 27 травня, громадянин України повертався з Республіки Польщі до України через піший перехід пункту пропуску «Шегині – Медика». Для проходження митного контролю обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Так він заявив про відсутність будь-яких товарів, обов’язкових для декларування та оподаткування або тих, які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

Під час митного оформлення у працівників управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії виникла підозра, що громадянин може мати приховані товари. Його усно опитали щодо наявності товарів та готівкових коштів, що перевищують норми, встановлені ст. 374 Митного кодексу України, на що громадянин запевнив, що має тільки особисті речі. Однак під час митного огляду речей у наплічнику на дні митники виявили загорнуті у білу непрозору плівку 35 000 доларів США, які не були задекларовані. Кошти громадянин визнав своєю власністю.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, із використанням засобів та способів, що утруднюють виявлення таких товарів, а також порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто переміщував через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України.

Фото: facebook.com/sfs.lviv
Фото: facebook.com/sfs.lviv

За цим фактом за ознаками порушення митних правил, передбаченого статтями ч. 1 ст. 483 та ст. 471 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил.

Валюту вилучено. Справу скерують до суду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:36 :22