Історія перемоги Зеленського – це історія «1+1», – Медведєв

ZIK

Натякаючи на вклад «1+1» в перемогу Володимира Зеленського, олігарх Ігор Коломойський послав новому президенту чіткий меседж – що буває із тими, хто не дружить з його телеканалом.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK заявив екс-радник президента України, політтехнолог Олег Медведєв.

Він наголосив: поділяє думку олігарха Ігоря Коломойського, який заявляв, що Петро Порошенко програв вибори, бо у нього не було каналу «1+1».

Читайте також: На каналі Коломойського президентом України оголосили Разумкова: відео

«Сказано правильно, однак, думаю, це був меседж не Порошенку, а Зеленському – що буває з тими, хто не вміє дружити з власниками каналу «1+1», – вважає Медведєв.

Він підкреслив «1+1» – це «мегаканал», його вплив на аудиторію є більшим, ніж сукупність кількох інших.

«Позиція телеканалу була важлива для виборців Порошенка ще й тим, що це ЗМІ особливо домінує на територіях, які є проукраїнськими і дуже патріотично налаштованими. У цих людей «1+1» користується великою довірою і популярністю. Інформаційна політика каналу, яка дуже змінилась після націоналізації «ПриватБанку», була дуже важливою для забезпечення перемоги на виборах», – переконаний політтехнолог.

Окрім того він зазначив: у перемозі Зеленського вагому роль також відіграли і нові канали комунікації – зокрема соцмережі. Однак, телебачення все ж мало свій колосальний вплив.

«Історія цієї перемоги – це, значною мірою, історія телеканалу «1+1», – каже Медведєв.

Водночас він наголосив: якщо зараз «1+1» збереже свої рейтингові позиції серед глядачів, очевидно Володимир Зеленський – не останній президент, який здобув посаду завдяки підтримці цього телевізійного каналу.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський заявив, що не хоче заїжджати в президентський кабінет на Банкову і має намір перенести адміністрацію президента в інше місце. Ймовірно – в КВЦ «Парковий».

 

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

Loading...