Новини » Політика

Фірсов радить прослідкувати, чи покарали поліціантів за затримання активістки

ZIK

Активісти мають прослідкувати, чи представники поліції проведуть розслідування щодо затримання мітингувальниці у Рівному, і чи винуватці понесли покарання.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Єгор Фірсов.

Пан Фірсов вважає, що потрібно відслідковувати, чи будуть виконані поліцією ті кроки, про які вона заявляла щодо інциденту в Рівному.

«Я б тут порадив експертам і журналістам трохи далі зазирнути у цю ситуацію і перевірити, чи реально представники поліції проведуть розслідування, про яке заявляли. Активістам треба прослідкувати, чи ті, хто робив це адміністративне затримання, понесли якесь покарання, догану або будь-що інше», – наголосив політик.

Окрім цього, він зауважив, що аналізуючи цю всю ситуацію ще зарано провадити аналогію Володимира Зеленського з Путіним і звинувачувати його в авторитаризмі.

«Я б не перебільшував і точно не казав про авторитаризм і Путіна. Є більш важливі сфери і галузі в Україні, які вже цього тижня зможемо відслідковувати, і краще їм приділити увагу», – прокоментував Фірсов.

Нагадаємо, у Рівному на двох учасників імпровізованого мітингу за імпічмент Президента Володимира Зеленського склали адмінпротоколи.

За даними ЗМІ, 20- та 16-річна мешканки Рівного проводили у центрі міста мітинг несанкціоновано, тобто не подали заздалегідь відповідної заявки.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко обурена затриманням двох неповнолітніх у Рівному і готує запит в Національну поліцію.

Своєю чергою в Нацполіції заявили, що щодо факту складення адмінпротоколів на учасників імпровізованого мітингу за імпічмент Президента Володимира Зеленського у Рівному в поліції проведуть службову перевірку.

Речник Національної поліції Ярослав Тракало наголосив, що з точки зору законодавчо-правового поля, поліцейські діяли в рамках покладених на них законодавцем обов’язків, однак могли у цьому випадку застосувати м’якші методи впливу.

 

Loading...