Новини » Львів 28 травня, 2019, 13:02
Благодійники зі Стрийщини передали чотири автомобілі українським військовим
Благодійники зі Стрийщини передали чотири автомобілі українським військовим
Благодійники зі Стрийщини передали чотири автомобілі українським військовим

Зусиллями жертводавців зі Стрийської єпархії на потреби українських військових було передано чотири автомобілі.

Чин освячення автомобілів звершив владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. Архиєрей помолився за солдатів та від імені вірних Стрийської єпархії подякував за готовність захищати свою Батьківщину, – йдеться у повідомленні Стрийської єпархії УГКЦ.

Один з автомобілів є пожертвою учасника бойових дій Андрія Снігура та Юрія Чернецького. Другий автомобіль для військових став подарунком від священика Стрийської єпархії о. Ігоря Марусина та парафіян храму свв. Бориса і Гліба з Жидачева, які надали запчастини для ремонту. Ще дві автівки було придбано за кошти жертводавців та відремонтовано зусиллями військових капеланів. Три автомобілі було скеровано в зону АТО солдатам Стрийської військової частини, а четвертий – для потреб одного з кораблів ВМС.

У єпархії зазначають, що разом з автомобілями, спільнота «Добросії», що діє при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці передала маскувальну сітку для потреб ВМС України. Це вже 128 сітка, сплетена руками учасниць спільноти, яка від початку війни на Сході України завжди наманається допомагати нашим захисникам.

За час проведення АТО в храмах Стрийської єпархії звершуються моління за українських військових та настання миру в Україні, а також люди через свої пожертви допомагають у придбанні військової амуніції та медикаментів, які передаються безпосередньо у військові підрозділи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:53 :07