live
Новини » Політика

Андрій Сенченко йде з «Батьківщини»

Андрій Сенченко. Фото: facebook.com/andriy.senchenko

Координатор воєнного кабінету партії «Батьківщина», один з головних соратників Юлії Тимошенко Андрій Сенченко заявив про вихід із політичної сили.

Про це він повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я прийняв важливе і дуже непросте для мене рішення про вихід з партії «Батьківщина». Я присвятив цій команді 14 років свого життя і залишався поруч з Юлією Тимошенко в найтяжчі для неї і партії часи», – пише політик.

«Не треба шукати конфліктів – я з великою повагою ставлюся до Юлії Володимирівни, її внеску в розбудову української держави і намагання зробити українців щасливими. Впевнений, вона й надалі буде наполегливою на цьому шляху», – йдеться в дописі.

«Проте сьогодні країна знову опинилась у вкрай небезпечному становищі, і наші підходи до стратегії дій і формування команди, здатної подолати виклики, суттєво відрізняються. Розчарування діями і бездіяльністю політиків, що прийшли до влади після Революції гідності, відсутність системних зусиль з відновлення миру без територіальних і політичних поступок агресору призвели до зростання підтримки антиукраїнських сил. Це створює реальні передумови для формування в наступному парламенті більшості, ворожої до нашої держави.

Вже зараз зрозуміло, що завдання цих сил – капітуляція нашої країни у війні з Російською Федерацією та остаточне знищення незалежної України.

Саме тому стрижнем демократичної проукраїнської коаліції в наступному парламенті країни повинна стати політична сила, що зосередиться на реальному досягненні миру через перемогу і на глибокій модернізації економіки, необхідної для входження нашої держави до 20 найбільш економічно розвинених країн світу. Таку силу можливо сформувати лише спираючись на широке громадсько-політичне об’єднання патріотичних сил України. Команда громадського руху «Сила права», до якої я належу, готова стати надійною складовою такого об’єднання», – пише Сеченко.

«Перемога у протистоянні з Російською Федерацією, безпека і добробут країни і кожної української родини мають стати головними пріоритетами майбутньої парламентської коаліції та уряду України», – резюмує політик.

Loading...