live
Новини » Політика 1713 Читать эту новость на русском

Заява Коломойського про дефолт загрожує економіці України, – Гопко

Ганна Гопко
загрузка...
загрузка...

Заява бізнесмена Ігоря Коломойського щодо наслідування прикладу Греції стосовно кредитів МВФ становить загрозу національній економіці.

Таку думку висловила голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко на своїй сторінці у Facebook.

«Вважаю, що оголошена в інтерв’ю заява породжує катастрофічну загрозу для нашої економіки та навіть, як наслiдок, ризик втрати державності», – заявила вона.

Гопко зауважила, що нинішній стан справ та взаємовідносин із МВФ та іншими зовнішніми кредиторами не може повністю влаштовувати Україну і потребує широкомасштабного перегляду.

Грецію у 2015 році максимальними зусиллями рятував увесь Євросоюз, а Аргентину після 2001 року «витягували» з боргової кризи США. Чи буде мати Україна рятівників такого рівня після того як знехтує своїми борговими зобов’язаннями та оголосить дефолт?, - запитує депутат

«Країна, яка воює, має глибоку внутрiшню економічну кризу, відсутність значних внутрішніх та зовнішніх інвестицій, високий рівень інших ризиків, не може існувати в режимі очікування по 1-1,5 року 1,5-2 млрд дол. США, які і так ідуть не в економіку, а в національні резерви та на покриття дефіциту бюджету і виплату старих боргів», – підкреслила депутат.

Loading...
Loading...
Loading...