Новини » Політика 27 травня, 2019, 14:05
Закон про ТСК є неймовірно важливим, — Парубій
ZIK
ZIK

Закон про тимчасові слідчі комісії уніфікує багато важливих питань, зокрема, контрольну функцію Верховної Ради України, створення ТСК та імпічмент президента.

Про це під час брифінгу зазначив голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Трансляцію вів телеканал ZIK.

«Від розгляду виборчого законодавства нас розділяє тільки рішення комітету. Тому я дав доручення, щоб він невідкладно за нього взявся. Щоб ми могли перейти до розгляду виборчого кодексу, якого я був автором», — каже Андрій Парубій.

Кодекс — дуже масштабний законопроект, який стосується не тільки парламентських виборів, а й місцевих і президентських, пояснює голова ВРУ.

«Вперше всі ці ініціативи уніфіковані в одному документі — Виборчому кодексі. Я сподіваюся, що ми зможемо розглянути всі правки і ухвалити позитивне рішення», — зазначає Андрій Парубій.

Голова ВРУ наголошує також на важливості ухвалення закону про тимчасові слідчі комісії.

«Я дав доручення комітету з прав регламенту невідкладно розглянути законопроект про тимчасові слідчі комісії. Кілька тижнів тому, коли ми ухвалювали його у першому читанні, мали велику підтримку зали. Подано приблизно 1650 правок. Втім, цей закон дуже важливий, бо в ньому передбачена уніфікація контрольної функції парламенту, створення ТСК і є розділ про імпічмент президента», — підкреслює Андрій Парубій.

Голова ВРУ розповідає і про плани на наступний пленарний тиждень.

«На вівторок я запропонував два блоки. Один — соціальний, інший — про місцеве самоврядування. У четвер ми розглянемо блок стосовно аграрної політики. Згідно закону, з моменту подачі заяви на відставку, протягом 10 днів комітет має розглянути питання відставки міністрів та прем’єр-міністра. Я думаю, що у четвер зможемо поставити це на порядок денний», — додає Андрій Парубій.

Нагадаємо, 22 травня під час позачергового засідання ВРУ народні депутати не змогли включити до порядку денного президентські законопроекти щодо змін до виборчого законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 02:12 :15