Новини » Політика 27 травня, 2019, 22:35
Закон про подвійне громадянство вже на часі, – Балога запропонував Президенту внести ініціативу
ZIK
ZIK

Упевнений, що невдовзі Президент Зеленський винесе на обговорення закон про подвійне громадянство.

Це заявив народний депутат України Віктор Балога в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

На думку депутата, Президент Зеленський невдовзі внесе закон про подвійне громадянство для українців з країнами-сусідами ЄС.

«Такий закон зараз на часі! Адже людей, які мають другий паспорт, дійсно багато, а тому потрібно це все упорядкувати і привести у відповідність до Конституції та закону, і перший крок повинен зробити саме новий Президент», – підкреслив Віктор Балога.

Сам народний депутат запевнив, що має лише український паспорт: «Якби я гіпотетично мав угорський паспорт, то не займав би позицію, яка є інколи дискомфортною. Я є українським, а не закарпатським політиком, є членом парламенту, а тому вважаю, що дуже несправедливо щодо своєї держави, коли депутат Верховної Ради або міський голова, або голова обласної ради має паспорт ще однієї країни», – наголосив пан Балога.

Щодо угорських політиків та їхніх закликів про Закарпаття, то депутат радить взагалі не звертати на таке увагу.

«Нехай вони галасують і роблять що завгодно, але ми – не в 1938 році. Наша 128-ма бригада, яка пройшла віну на Сході, зараз базується на Закарпатті. Понад 98% місцевого населення Закарпаття вважають себе українцями, а тому панівна нація на цій території – українська, і нам немає через що хвилюватися. Але нагадаю, що проблеми в інших регіонах відбулися через те, що місцеве населення хотіло кращого життя», – визнав Віктор Балога.

Як повідомлялося, у МЗС висловлюють віру в те, що Україна та Угорщина можуть досягти компромісу в суперечці щодо мови освіти на взаємовигідних умовах.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 06:00 :52