Новини » Політика 27 травня, 2019, 10:07
Все буде Бенісуєла, а не Греція: Після дефолту Україні «допоможе» хіба Росія, – нардеп

Після перемоги популістів на чолі з Ципрасом дефолт оголосили, щоб позбавитися зовнішнього управління, але впали у таку яму, що знову змушені були просити гроші і у ЄС, і у МВФ тільки на значно гірших умовах і під значно більшим контролем. Ще й продали китайцям портову інфраструктуру. В наших умовах ЄС не допоможе. Допоможе, очевидно Росія.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише народний депутат Микола Княжицький.

Подаємо допис у повному обсязі:

«Ігор Коломойський каже, що ми маємо брати приклад з Греції і оголосити дефолт, а Зеленський повинен припинити слухати Захід, бо його рейтинг впаде так, як впав рейтинг Порошенка.

Але в Греції було все інакше. Наш борг близько 50 млрд дол, у Греції був близько 325 млрд! Живе у Греції 11 млн чоловік. Криза там почалася ще після загальної кризи у 2008 році. Греція почала отримувати допомогу від ЄС. Отримала теж більше 300 млрд! Після оголошення дефолту громадяни втратили заощадження у банках і 400 тисяч чоловік з 11 млн. виїхали на заробітки!!! Це означає, що пропорційно з України виїде 4 млн чоловік!!! Греція з 9 рівня за бідністю у ЄС впала на третє місце. Бідніша тільки Болгарія і Румунія. Податки після дефолту країна вимушена була підняти.

Чому? А тому, що після перемоги популістів на чолі з Ципрасом дефолт оголосили, щоб позбавитися зовнішнього управління, але впали у таку яму, що знову змушені були просити гроші і у ЄС, і у МВФ тільки на значно гірших умовах і під значно більшим контролем. Ще й продали китайцям портову інфраструктуру. В наших умовах ЄС не допоможе. Допоможе, очевидно Росія. Порти продамо теж китайцям, втратимо людей, ризикуємо втратити незалежність. Це реальні небезпеки, які стоять перед Україною і ймовірність такого сценарію точно більше 50 відсотків. Готуйтеся».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 02:56 :15