live
Новини » Політика 2520 Читать эту новость на русском

Від Зеленського вимагають позиції щодо заяв Коломойського про дефолт

Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Від Президента України Володимира Зеленського вимагають оприлюднити офіційну позицію щодо заяв Ігоря Коломойського про дефолт в Україні.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Голова фракції заявив, що фракція БПП підтримує ініціативи голови ВРУ Андрія Парубія щодо розгляду цього пленарного тижня законопроектів зі сфери національної безпеки та оборони, зокрема, про капеланську діяльність та реформу сержантської вертикалі у війську за стандартами НАТО. У фракції також підтримали ініціативу щодо пришвидшення розгляду законопроектів про ТСК, про незаконне збагачення та проведення виборів до парламенту на пропорційній основі за відкритими списками.

Артур Герасимов під час засідання Погоджувальної ради також звернувся до Президента Зеленського.

«Дуже велику тривогу не тільки у політичному середовищі, а й серед інвесторів, серед підприємців і звичайних людей викликають заяви головного спонсора Володимира Зеленського – Ігоря Валерійовича Коломойського. Я маю на увазі його заяви про дефолт в Україні. П’ять років, п’ять надважких років команда Президента Петра Порошенка працювала над тим, що не допустити дефолту, не допустити розвалу банківської системи, фінансової системи. Ми досягли стабілізації фінансової системи і навіть початку зростання. І сьогодні ми вважаємо, що такі заяви, як мінімум, мають отримати офіційне роз’яснення від новообраного Президента Володимира Зеленського», – заявив Артур Герасимов.

Читайте також: Росія намагається нав’язати Зеленському свій варіант повернення Донбасу

Як повідомляли, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко заявляла, що заява бізнесмена Ігоря Коломойського щодо наслідування прикладу Греції стосовно кредитів МВФ становить загрозу національній економіці.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...