Новини » Суспільство

Українці допоможуть аерокосмічній галузі Британії із 3D-друком

Британський Інститут зварювання (The Welding Institute) оголосив про партнерство з українською компанією «Червона хвиля». Їхнім першим замовленням для аерокосмічної галузі Великої Британії стане система 3D-друку титаном xBeam-18/I.

Про це повідомляє Громадське.

Установка xBeam почне роботу у виробничій локації The Welding Institute (TWI) у Кембриджі восени цього року та має забезпечити британську аерокосмічну галузь широким асортиментом деталей. Співпраця з «Червоною хвилею» є частиною проекту Open Architecture Additive Manufacturing, який інститут запустив минулого року.

«Система забезпечує високий рівень гнучкості, одночасно з чітким контролем за процесом. Ми раді бути першими, хто використає xBeam у виробництві деталей для аерокосмічної галузі», – пояснює керівниця проекту з The Welding Institute, докторка Софія Дель Позо.

Технологія 3D-друку дозволяє економити значну частину ресурсів і виробляти деталі з меншою кількістю відходів. Компанії економлять кошти, одночасно зменшуючи свій вуглецевий слід. Якщо для виготовлення деталі А традиційним способом витрачається 20-30 кг титану, то з технологією xBeam від українських розробників – лише 3-5 кг.

Крім цього, TWI разом з «Червоною хвилею» та іншими учасниками проекту розроблятимуть спеціалізоване програмне забезпечення CAD/CAM.

Минулого року «Червона хвиля» стала переможцем програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери», започаткованої в рамках програми ЄБРР. Отриманий грант команда витратила на розробку програмного забезпечення та доопрацювання повного циклу системи тривимірного друку.

Раніше повідомлялось, що американські вчені розробили новий спосіб 3D-друку, швидкість якого у 100 разів вища за традиційну.

Читайте також: У Швеції зробили безпілотну вантажівку, яка схожа на шолом із Зоряних воєнLoading...