Новини » Регіони 27 травня, 2019, 9:23
У Рівному перевіряють дії поліцейських стосовно учасників акції за імпічмент Зеленському

Начальником поліції Рівненської області Валерієм Самчуком ініційовано комплексну службову перевірку щодо складання адмінматеріалів працівниками поліції Рівненського відділу стосовно учасників мирної акції 25 травня, участь в якій взяла і неповнолітня.

Про це власкору IA ZIK повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Як зазначається в повідомленні, під час несення служби поліцейським Рівненського відділу поліції на Майдані Незалежності обласного центру було виявлено двох молодих людей із плакатами політичного спрямування.

«Для встановлення їхніх осіб, дівчині та хлопцеві було запропоновано пройти до відділу поліції, на що обоє погодилися. При цьому жодним чином їхня свобода та пересування не обмежувались. Перевірку складених адмінпротоколів, а також Книгу доставлених і запрошених до відділу поліції здійснювала Рівненська місцева прокуратура, яка порушень з боку поліцейських не виявила», – зазначає прес-служба поліції.

«Поліцейські Рівненського відділу поліції діяли в рамках покладених на них законодавством обов’язків. Поліція області поважає думку громадськості та вважає, що для недопущення конфліктних ситуацій із мешканцями міста, які мають іншу громадянську позицію, доцільніше було б обмежитись профілактичною бесідою у дотриманні вимог законодавства при проведенні подібних акцій. Остаточна правова оцінка вказаному факту та діям поліцейських буде надана за результатами комплексної службової перевірки», – каже начальник ГУНП у Рівненській області Валерій Самчук.

Як ми вже повідомляли, двох учасників мітингу за імпічмент Зеленського забрали до поліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 02:33 :30