Новини » Світ

У КНДР назвали американського політика Болтона «дефектним людським продуктом»

У Північній Кореї назвали радника з національної безпеки США Джона Болтона «торговцем війною» після його слів про порушення резолюції Ради Безпеки ООН з боку КНДР.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

«Болтона слід називати не радником з безпеки, який працює для її забезпечення, а радником з руйнування безпеки, який руйнує світ і безпеку. Не дивно, що безчесні слова будуть злітати з вуст людини, що має структурні недоліки, і краще за все, щоб цей дефектний людський продукт зник якнайскоріше», – заявив неназваний представник міністерства закордонних справ Північної Кореї.

У суботу Болтон сказав журналістам, що недавнє випробування Північною Кореєю балістичної ракети малого радіуса дії порушує резолюцію ООН. Це перша заява офіційної особи США про порушення Пхеньяном резолюції ООН.

Північна Корея провела випробування балістичних ракет малої дальності 4 і 9 травня, відновивши запуски, зупинені в кінці 2017 року. Випробування були розцінені як спосіб чинити тиск на Вашингтон. Представник Північної Кореї заявив, що Північ здійснює свої права на самооборону за допомогою цих запусків:

«Вимагати від нас заборонити всі запуски з використанням балістичних технологій незалежно від дальності – це те ж саме, що просити нас відмовитися від наших прав на самооборону», – сказав представник.

Читайте також: КНДР грозиться «ніколи не відновлювати» переговори зі США


Реклама

Хотите сделать оригинальный и красивый подарок для своей девушки? Эксклюзивное кольцо пандора станет прекрасным подарком, который непременно оценят по достоинству. К тому же сейчас кольцо пандора можно приобрести по супер скидке.Loading...