Новини » Політика 27 травня, 2019, 13:43
«Мав на це повне право»: Тимошенко беззастережно підтримала розпуск ВР Зеленським

Повноваження ВРУ новим Президентом України припинені законно – він мав на це повне право.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), яке транслює телеканал ZIK, заявила голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Нардеп підтримала позицію Президента Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради, заявивши, що розмови про незаконність дострокового припинення повноважень ВРУ є безпідставними. З її слів, коаліції у ВРУ немає вже давно, а голосування, які відбувалися у парламенті, були на базі домовленостей поза межами коаліції. Тимошенко також заявила, що це не Президент, а Верховна Рада сама припинила свої повноваження, адже давно не є представницьким органом українського суспільства, оскільки у ВРУ приймали лобістські та корупційні закони, тому парламент слід негайно розпустити.

«Єдине, у Верховної Ради був вибір – піти з честю, прийнявши новий закон про вибори народних депутатів, які повністю прибирають мажоритарну складову, або піти без честі на вибори за старим законом», – заявила Юлія Тимошенко.

З її слів, тепер усі розмови про новий Виборчий кодекс – «фейкові розмови», оскільки виборчий процес уже розпочався.

«Що зараз не говорили б про новий Виборчий кодекс, вже виправити те, що Верховну Раду відправили за старим корумпованим неприпуститим законом на вибори, це вже, на жаль, трапилося», – сказала вона під час Погоджувальної ради.

Тимошенко також заявила, що Рада, яка достроково позбавлена повноважень, зараз не має права приймати рішення. З її слів, президія, натомість, вважає по-іншому. Тож Тимошенко закликала парламентарів розглядати питання щодо бюджетного процесу.

Нагадаємо, 27 травня під час засідання Погоджувальної ради голова ВРУ Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада у найближчий період має розглянути Виборчий кодекс у частині запровадження відкритих списків, законопроект про імпічмент Президента, а також проект закону про ТСК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 14:00 :44