Новини » Суспільство 27 травня, 2019, 13:56
Проблема стихійної торгівлі: аналітик назвав винних
ZIK
ZIK

В існуванні такого явища як стихійна торгівля винні як продавці, які торгують у невстановлених для цього місцях, так і влада, яка не створила відповідних умов, щоб цього явища не було. Однак, головна відповідальність на покупцеві, який створює попит для такої продукції.

Таку думку в ефірі проекту «Злий дім» на телеканалі ZIK висловив головний редактор видання «Конкурент», аналітик Андрій Лучик.

Він наголосив, що серед суб’єктів стихійної торгівлі є продавець, покупець та влада, яка повинна створювати правила гри.

«Хто винен у тому, що існує стихійна торгівля? Фактично, усі три суб’єкти. Продавець, тому що він продає не там, де можна. Влада, адже вона не  створила умови для того, щоб продавець торгував у легальному місці. Однак, головна відповідальність лежить на покупцеві – якби не було попиту на цю продукцію, то не було б і пропозиції», – зазначив експерт.

Так, наголошує він, коли люди не купували б різної продукції біля станцій метро, вокзалів, зупинок тощо, то і не було б такого явища як стихійна торгівля.

Крім того, коментуючи безпеку продукції стихійної торгівлі, експерт зазначив, що у покупців має бути право вибору.

 «Якщо ти влітку хочеш купити молоко з пляшки невідомо якого походження – будь ласка. Якщо голова не може запам’ятати, що не можна у стихійних місцях купувати таких продуктів – хай запам’ятовує інше місце», – каже Андрій Лучик.

Нагадаємо, що поблизу Личаківського цвинтаря у Львові влаштували неофіційний базар, де продається халва, цукерки і видані у Львові польською мовою газети.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 19:48 :30