«Слуга народу» замахнулась на соціальні «ліфти»

ZIK

Партія «Слуга народу» братиме кандидатів у свою політичну силу із бази даних людей, які долучалися до акцій, проектів команди Зеленського під час президентської кампанії та в ході самих виборів.

Про це йшлося під час прес-конференції партії «Слуга народу» на телеканалі ZIK.

«Мене часто запитували про те, де ми візьмемо кандидатів у партію «Слуга народу». Мовляв, нам доведеться консолідуватися зі старими політиками», — коментує керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Він наголошує на тому, що насправді проблеми з новими обличчями немає, проте їх потрібно правильно підібрати і вмотивувати.

«Ми проаналізували ситуацію під час президентських виборів і зрозуміли, що в Україні нема проблеми з людьми, а є проблема з їхнім добором, мотивацією тощо. Питання: що робити з ними, аби вони стали кандидатами, захотіли йти в місце, до якого рейтинг довіри на рівні чотирьох відсотків? Хто в здоровому глузді піде працювати у ВРУ? Ми таких людей знаходимо», — зазначає Олександр Корнієнко.

Керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» підкреслює: кандидатів у політичну силу братимуть із бази даних людей, які долучалися під час різних волонтерських проектів до виборів та в їх ході.

«Багато людей долучилися після волонтерської кампанії, після президентських виборів до нас доєдналося ще 600 людей з різним статусом і ідеями. Ми будемо опиратися на цю базу людей, адже хочемо розблокувати соціальні ліфти. Після Революції Гідності не можна сказати, що вони взагалі працювали. Їх у певний момент зачинили на ремонт, трішки відкривали — фактично, стандартна ситуація будинку застарілого типу. Ми хочемо зробити генеральний ремонт цих ліфтів, аби вони запрацювали», — розповідає Олександр Корнієнко.

Керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» звертає увагу на те, що зараз команда працює над відбором кандидатів.

«Зрозуміло, що із 600-700 тисяч не всі можуть і хочуть бути депутатами. Працюємо зараз над тим, аби їх максимально викристалізувати і зрозуміти, хто зможе представляти інтереси людей, втілювати програму Президента», — каже Олександр Корнієнко.

Керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» вважає, що для якісного підбору кадрів надто мало часу.

«Ми запускаємо процес відбору. На жаль, в нас дуже короткий термін. Чесно кажучи, щоб якісно відібрати кандидатів, треба мінімум два місяці. Навіть якби кампанія була в жовтні, то ми і так мали б надто мало часу. Безумовно, даватимемо свої пропозиції до змін виборчого законодавства. Зосередимо увагу на праймеріз. В ідеалі, їх варто узаконити», — говорить Олександр Корнієнко.

Керівник виборчого штабу розповів і про триетапну перевірку кандидатів під час добору до політсили.

«По-перше, ми перевіряємо документи разом із спеціалістами безпеки. Це дає широку картинку щодо минулого кандидата, його зв’язків тощо. По-друге, звертаємо увагу на доброчесність. Тут нам допомагають люди на місцях, які раніше мали контакт із кандидатом. По-третє, даємо фахово-кадрову оцінку. В нас буде ще четвертий рівень перевірки — пост-праймеріз. Після того, як на з’їзді представимо список кандидатів, надамо можливість коментувати кожного. В законодавстві є можливість до 8 липня забрати людину зі списку. На жаль, на заміну не можна нікого додати», — зазначає Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що у Президента ще надто мало механізмів для виконання усіх обіцянок.

Читайте більше новин на тему: парламентські вибори

Loading...